Banyo Tadilatı

Banyo Tadilatı

Decoline Yapı alanında uzman personel ve malzemeler ile banyo tadiklatı hizmeti vermektedir. Hizmet verdiğimiz alanlar arasında;Anahtar Teslim Ev İnşaası,Çatı Yapım&Onarım, Genel İnşaat İşleri, Duvar İşleri, Sıva İşleri, Mermer & .. Devamı..

Mutfak Tezgahı ve Dolabı

Mutfak Tezgahı ve Dolabı

Decoline Yapı olarak Mutfak ve banyo tadilatı konusunda uzun yıllardır hizmet veren ve alanınında en iyi elemanlarımızla ,banyo ve mutfak dolabı işlerinizin başlangıcından anahtar teslimine teslimine kadar kontrolümüz altında, sizin t .. Devamı..

Pimapen

Pimapen

Ankarada faaliyet gösteren firmamız, Pimapen alanında da sizlere hizmet vermektedir. Komple ev ofis pimapen yapımı, eski pimapen değişim hizmeti vermekteyiz. .. Devamı..

Panel-Mdf Kapı ve Dolaplar

Panel-Mdf Kapı ve Dolaplar

Decolie Yapı hizmet verdiği Ankara nın tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır. Ev ofis veya işyerinizde eskiyen zarar gören panel kapı veya mdf kapılarınızı baştan yaratıyoruz. Sizin için özel tasarlayıp sizin .. Devamı..

Seramik Uygulamaları

Seramik Uygulamaları

Evinizin her köşesini süsleyen özellikle mutfak, banyo ve wc lerde göz kamaştıran seramik uygulamaları hizmeti vermekteyiz. İstenilen desen ve renklerde Ankarada seramik uygulamaları alanında hizmet veriyoruz. .. Devamı..

Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri

Ankara Çankaya merkezli Decoline yapı Cam Balkon sistemlerinde alanında en iyi olmayı hedeflemektedir. Kapatmak istediğiniz balkonlarınızı titiz işçilik ve kaliteli malzemeler ile Cam Balkonla kapatıyoruz.Siz değerli müşterilerimiz Ücr .. Devamı..

İç Mimari Tasarım ve Uygulamaları

İç Mimari Tasarım ve Uygulamaları

Ankaranın İç Mimari Tasarım ve Uygulamaları alanında uzman olan Decoline Yapı yaşam alanlarınızı sizin isteğiniz doğrultusunda tasarlıyor ve hayata geçiriyoruz. İç mİmari tasarımı ve uygulamaları alanında Ankaranın tüm ilçele .. Devamı..

Tüm Tesisat Alt Yapı Uygulamaları

Tüm Tesisat Alt Yapı Uygulamaları

Ev ofis veya işyerlerinizde eskiyen,çürüyen yani yenilenmesi gereken ve baştan döşenecek tüm tesisatlarınız için alt yapı uygulamalarımız mevcuttur.Bize Ücretsiz talep formunu doldurarak kolayca ulaşabilirsiniz. .. Devamı..

Isı Su ve Ses Yalıtımı

Isı Su ve Ses Yalıtımı

Ev, ofis ve iş yerlerinizde ihtiyaç duyduğunuz alanlara ısı, ses ve su yalıtımı hizmeti vermekteyiz.Ücretsiz talep formu ile bize ulaşıp keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. .. Devamı..

Krom Koruluk Sistemleri

Krom Koruluk Sistemleri

Ankara'da faaliyet gösteren Decoline Yapı krom korkuluk sistemleriyle sizlere hizmet vermekte olup; ev, ofis ve işyerlerinize istediğiniz ölçü ve ebatlarda krom korkuluk sistemleri uygulamaktadır. Kredi kartına taksit imkanımız bulunmaktad .. Devamı..

Laminant ve Masif Parke

Laminant ve Masif Parke

Decoline Yapı tüm parke markalarını bünyesinde bulundurmaktadır. Eskimiş ve yıpranmış parkeleriniz beğendiğiniz modelde, titiz işçilik ve kaliteli malzeme kullanılarak yenilenir. Müşteri isteği doğrultusunda parke uygulamasında ze .. Devamı..

Sistre Cila Uygulamaları

Sistre Cila Uygulamaları

Decoline Yapı Ankara'da sistre cila uygulaması alanında da hizmet vermektedir. .. Devamı..

Alçı ve Boya Uygulamaları

Alçı ve Boya Uygulamaları

Ev, ofis ve işyerlerinizde alçı ve boya uygulamaları yapılmaktadır. Temiz işçilik ve kaliteli malzeme kullanılarak yapılan tadilatlarımızda müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. .. Devamı..

Asma Tavan ve Bölme Duvar

Asma Tavan ve Bölme Duvar

Decoline Yapı; dekorasyon alanında verdiği hizmetler arasında Asma tavan ve bölme duvar da olup, oda salon ofis veya diğer yaşam alanlarınızda sizlerin isteği ve beğenisi doğrultusunda asma tavan hizmeti vermektedir.Ayrıca yaşam veya ç .. Devamı..

Çelik Kapı

Çelik Kapı

Decolie Yapı hizmet verdiği Ankara nın tüm ilçelerinde siz değerli müşterilerimize ulaşmaktadır. Ev ofis veya işyerinizde eskiyen zarar gören çelik kapılarınızı baştan yapıyoruz. Sizin için özel tasarlayıp sizin istediğiniz ren .. Devamı..

Kombi Tesisat ve Petek

Kombi Tesisat ve Petek

Her marka kombi ve petekler ile yaşam alanlarınızı ısıtıyoruz. Kaliteli ve temiz işçilik ile kombi tesisat ve petek uygulamalarınız itina ile yapılmaktadır. Ücretsiz talep formunu doldurarak keşif hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ay .. Devamı..

Yerden Isıtma Sistemleri

Yerden Isıtma Sistemleri

Decoline yapı kombi tesisat ve petek uygulamalarının yanı sıra Ankara da yerden ısıtma ile de sizlere hizmet vermektedir.Yerden ısıtma sistemi ile hem doğalgaz tasarrufu yapılmakta hemde petek olmadığı için yaşam alanlarınızda daha .. Devamı..

Mantolama ve Çatı Sistemleri

Mantolama ve Çatı Sistemleri

Kredi Kartına taksit imkanı ile apartman, ev ve ofislerinizin mantolama ve ısı yalıtım işlerinizi yapmaktayız. yapılacak olan işleriniz ile ilgili olarak Ücretsiz Talep Formumuzu doldurarak ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanabilirsini .. Devamı..